• In English
 • Мінсоцполітики як національний координатор підтримує нові ініціативи щодо боротьби з торгівлею людьми
  Міністерство соціальної політики України, опубліковано 19 жовтня 2021 року о 17:29

  Сьогодні заступник Міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції Ольга Ревук зустрілась з директоркою Американської асоціації юристів в Україні Хатуною Мургулією.

  Метою зустрічі було обговорення питання започаткування в Україні нового проекту у сфері протидії торгівлі людьми, який реалізовуватиметься Представництвом Американської асоціації юристів в Україні спільно із зацікавленими центральними та місцевими органами виконавчої влади.

  Основними заходами майбутнього проекту буде проведення навчальних семінарів та тренінгів для представників правоохоронних органів, а також суддів, які розглядають справи про злочини, пов’язані з торгівлею людьми.

  Під час обговорення Ольга Ревук наголосила на необхідності залучення до такого навчання також представників Національної соціальної сервісної служби та місцевих державних адміністрацій, які відповідають за проведення процедури встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми, оскільки проведення мультидисциплінарних навчальних заходів сприяє налагодженню кращої взаємодії та співпраці у подальшій роботі.

  Також заступник Міністра з питань європейської інтеграції висловила сподівання, що експерти проекту зможуть долучитися до реалізації заходів майбутньої Державної цільової соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2025 року, яку наразі розробляє Мінсоцполітики.

  На завершення зустрічі сторони висловили сподівання на майбутню плідну співпрацю у сфері протидії торгівлі людьми.