• In English
 • Мінсоцполітики та ЮНІСЕФ пропонують українцям підтримати родини, які постраждали від COVID-19
  Міністерство соціальної політики України, опубліковано 01 червня 2020 року о 20:41

  Міністерство соціальної політики України та Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) у Міжнародний день захисту дітей пропонують усім небайдужим долучитися до кампанії солідарності та разом підтримати сім’ї із дітьми, які опинилися в скрутному становищі внаслідок COVID-19.

  Через пандемію, що викликала світову економічну кризу, багато родин по всій Україні втратили можливість отримувати регулярний дохід, тож рівень життя українців значно погіршився. Робота Уряду над подоланням наслідків пандемії триває, але щоб подолати наслідки кризи в Україні якомога швидше, солідарність та взаємопідтримка потрібні на кожному з рівнів.

  У відеоісторії про взаємопідтримку — простий, але символічний вчинок дитини, покликаний нагадати про те, що підтримати ділом може кожен і кожна.

  Щоб дізнатися, як допомогти родинам, які цього потребують, можна зателефонувати в найближчий центр соціальних служб для сім'ї дітей та молоді, або звернутися в місцеву благодійну організацію. Повний перелік центрів та їхні контакти доступні за посиланням.