• In English
 • Мінсоцполітики поглиблює співпрацю з представниками церков та релігійних організацій щодо протидії домашньому насильству
  Міністерство соціальної політики України, опубліковано 01 червня 2021 року о 15:10

  Заступник Міністра соціальної політики з питань євроінтеграції Ольга Ревук 1 червня 2021 року взяла участь у засіданні «круглого столу» з представниками церков та релігійних організацій щодо взаємодії з питань протидії домашньому насильству.

  Учасники зустрічі наголосили на необхідності об’єднання зусиль держави та громадянського суспільства для реалізації програм запобігання та протидії домашньому насильству, у тому числі з огляду на зростання кількості випадків домашнього насильства, спричиненого наслідками пандемії COVID – 19.

  «Потрібно пам’ятати, що за кожним випадком домашнього насильства залишається людина та її життя, безпека, які є найвищою цінністю держави, тому такі зустрічі покликані напрацьовувати певні механізми, завдяки яким буде мінімізовано проблему домашнього насильства», – зазначила Ольга Ревук.

  Заступник Міністра поінформувала учасників про основні напрями Державної програми запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі на період до 2025 року, а також озвучила ті проблемні питання, над якими ще варто активно працювати.

  Під час зустрічі розглядалися, зокрема, першочергові кроки у сфері протидії домашньому насильству, Ольга Ревук наголосила на важливості проведення превентивних заходів для попередження нових випадків насильства, формування в суспільстві нульової толерантності до цього ганебного явища з урахуванням просвітницького потенціалу релігійних громад.

  Були також обговорені і практичні заходи, де можна об’єднати зусилля держави, церков і релігійних організацій для вирішення питань превенції домашнього насильства, підтримки жертв насильства, у тому числі в умовах подолання соціально-економічних наслідків пандемії COVID – 19.

  «Я переконана, що консолідуючи зусилля, державні органи влади спільно з церквами та релігійними організаціями зроблять вагомий вклад у розбудову спільної безпеки», – підкреслила Ольга Ревук.