• In English
 • Мінсоцполітики допоможе отримати компенсацію коштів ще 35 переселенцям, які захищали територіальну цілісність України
  Міністерство соціальної політики України, опубліковано 11 вересня 2019 року о 18:42

  Міністерство соціальної політики України зможе виплатити додаткову грошову компенсацію ще 35 внутрішньо переміщеним особам, які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України (ВПО АТО).

  Це стало можливим завдяки рішенню Комітету з питань бюджету Верховної Ради України, який 6 вересня затвердив розподіл фінансів, джерелом формування яких у 2017 році були надходження конфіскованих коштів.

  Таким чином Міністерство соціальної політики більше, ніж у 2 рази перевищить план на 2019 рік.

  Нагадаємо, що в Державному бюджеті на 2019 рік на відповідний напрямок було передбачено видатки у сумі 25,0 млн грн, що дозволило виплатити компенсацію 24 особам з числа ВПО АТО. За рахунок вищезазначеного розподілу Міністерство додатково отримає близько 37 млн грн, що дозволить компенсувати гроші ще 35 людям.

  З метою більш ефективного та профільного використання коштів за цією та іншими програмами, які стосуються житлових питань ветеранів АТО, у наступному році вказані програми Міністерством соціальної політики будуть передані до Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб.