• In English
 • Мінреінтеграції спільно із ЗСУ розробило інструкцію, як дивитися українське ТБ у тимчасово окупованому Криму

  Громадяни України, які проживають у тимчасово окупованому Криму й хочуть переглядати українські канали, можуть спробувати кілька способів підключення до них.

  Найпростіше – це налаштувати свої супутникові приймачі на автопошук і знайти бажані канали. Якщо такий варіант не спрацював – можна спробувати відкалібрувати тарілки супутникового зв’язку на прийом сигналу. Для цього краще звернутися за допомогою до компетентних фахівців у регіоні.

  Переглядати українське ТБ також можна через інтернет, скориставшись VPN-сервісами. Підключення з українських IP-адрес дозволить безкоштовно дивитися основні новини та розважальні українські канали, які транслюються на безкоштовних платформах онлайн-телебачення (Megogo, 1+1 video, YouTV тощо).

  До того ж VPN дозволяє маскувати від інтернет-провайдера місце перебування користувача.

  Користування VPN не потребує зусиль. Для цього достатньо виконати декілька кроків:

  1) створити обліковий запис на сторінці обраного VPN-сервісу;

  2) завантажити файли додатка й провести їх інсталяцію, а після – авторизуватися;

  3) відкрити додаток VPN і натиснути кнопку «Підключення». Сервіс автоматично почне свою роботу, з’єднавшись із віртуальним сервером. Також можна самостійно обрати країну у списку серверів;

  4) під час роботи VPN у пошуковому рядку браузера необхідно прописати назву обраної української платформи онлайн-телебачення.

  Детальне роз’яснення щодо підключення до AtlasVPN- та EspressVPN-сервісів Мінреінтеграції підготувало разом із Управлінням кіберсил Збройних Сил України. Ознайомитися з детальною інструкцією можна за посиланням.