• In English
 • Мінрегіон оголосив нову хвилю конкурсів до директоратів, - Геннадій Зубко
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 02 липня 2018 року о 13:03

  Мінрегіон в рамках реформи держслужби, яка впроваджується за підтримки Європейського Союзу, оголосив другу хвилю конкурсів в директорати - нові підрозділи міністерства. Про це на своїй сторінці у FB повідомив Віце-прем’єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

  «Мінрегіон першим серед відомств розпочав реформуватись за європейськими стандартами й впроваджувати реформу держслужби. Ми першими провели конкурси в директорати, які сьогодні ефективно працюють у Міністерстві, виконують завдання з формування політик і досягають результату. Тепер ми першими оголошуємо другу хвилю конкурсів в директорати! Ми не зупиняємось! Всіх експертів, всіх активних і небайдужих, розумних і креативних запрошую до участі у конкурсі. Спробуйте свої сили і долучайтесь до команди Мінрегіону! Давайте разом змінювати Україну і робити реформи NON-STOP», - написав Геннадій Зубко.

  Нагадаємо, раніше Мінрегіон провів реформування відомства. Так, у Міністерстві запроваджено проектний менеджмент та стратегічне планування, визначено ключових співробітників, які безпосередньо впроваджують основні реформи – децентралізації, енергоефективності та дерегуляції в будівництві, введено систему оцінювання за ключовими показниками ефективності.

  27 червня 2018 року Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України оголосило конкурс на зайняття 18 посад держекспертів та 9 посад керівників експертних груп в 4 директоратах Міністерства.

  Директорати, які потребують фахівців з реформ:

  – Директорат стратегічного планування та європейської інтеграції;

  – Директорат з питань розвитку місцевого самоврядування, територіальної організації влади та адміністративно-територіального устрою;

  – Директорат регіонального розвитку;

  – Директорат енергоефективності.

  Докладна інформація та перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, можна переглянути за посиланням.