• In English
 • Мінрегіон: На Львівщині відкрили сучасне українсько-нідерландське підприємство
  Міністерство розвитку громад та територій України, опубліковано 18 вересня 2021 року о 13:51

  Під час робочої поїздки до Львівської області Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов взяв участь у відкритті сучасного заводу з виробництва мінерально-вітамінних добавок – ТОВ «Коудайс Україна». Як зауважив Міністр, новий завод – це результат спільних ідей та інвестицій українського та нідерландського бізнесу.

  «Запуск нового підприємства – дійсно знакова подія для всього регіону. Адже тут з’явилося понад 100 робочих місць для місцевих мешканців. З податків підприємства громада отримує додаткові надходження до бюджету й стане більш спроможною. Та найголовніше – ми бачимо успішну співпрацю українського й нідерландського бізнесу, нехай це стане гарним прикладом для інших громад», – наголосив Олексій Чернишов

  Зазначимо, на заводі працює автоматизована лінія виробництва. Загальна потужність підприємства складає 1500 тон мінерально-вітамінних добавок для сільського господарства на місяць. Компанія розташована на Золочівщині та є одним з найбільших платників податків району.

  Нагадаємо, Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов перебуває з робочою поїздкою у Львівській області, де напередодні взяв участь у XX Міжнародному економічному форумі, відкритті унікального лісорозсадницького комплексу та проінспектував стан реалізації проекту регіонального розвитку на базі «Львівської політехніки», де створюють інноваційний науковий парк та інше.