• In English
 • Мінрегіон: На Донеччині відкрили ще одну школу, оновлену за принципами НОП

  У місті Слов’янськ, що на Донеччині, після капітального ремонту відкрилась місцева школа №13. Вона була оновлена за принципами Нового освітнього простору (НОП). Це енергоефективність, сучасне обладнання, мотивуючий простір, безбар‘єрність та інклюзія.

  Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

  «У Слов’янську після капремонту відкрилась опорна школа. І таких шкіл, реконструйованих за принципами Нового освітнього простору, на Донеччині вже 19. Діти щасливі навчатися там!» – зазначив він.

  Сьогодні у оновленому закладі навчаються 600 школярів. За принципами НОП тут було оновлено та пофарбовано фасад, зроблено ремонт класів та коридорів – тепер стіни школи прикрашають креативні написи та малюнки. Також було закуплено нове сучасне обладнання та шкільні меблі – інтерактивні дошки в кожному класі, лабораторії, ноутбуки, нові комп’ютери.

  Діти із задоволенням займаються спортом у оновленій спортивній залі та грають у настільний теніс на перервах.

  Крім цього, у школі встановлено сучасну систему безпеки та відеоспостереження.

   Довідково

  Новий освітній простір (#НОП) створюється в навчальних закладах України за 4 основними принципами:

  • енергоефективність;
  • сучасне обладнання;
  • мотивуючий простір;
  • безбар‘єрність та інклюзія.

  Мета – створення комфортних умов для якісного навчання дітей в Новій українській школі.

  Проект ініційований Мінрегіоном і реалізується спільно з Міністерством освіти і науки України и та органами місцевого самоврядування.

  НОП — школи, в яких хочеться навчатися!