• In English
 • Міноборони затвердило Стратегію менеджменту системи військової освіти
  Міністерство оборони України, опубліковано 15 грудня 2023 року о 14:34

  Міністерство оборони України затвердило Стратегію менеджменту системи військової освіти. Суть змін полягає у формуванні правового підґрунтя для упорядкування й розмежування зон відповідальності Міністерства оборони України, Генерального штабу Збройних Сил України та військових вишів. Це дозволить зробити систему управління більш функціональною, а також відкриє шлях західній моделі лідерства. Активну участь у розробці стратегії брали партнери з держав-членів НАТО.

  «В умовах війни нам потрібні своєчасні продумані рішення для побудови монолітної системи військової освіти та ефективні інструменти для її управління, які відповідають вимогам НАТО та ЄС. І розроблена Стратегія менеджменту системи військової освіти є саме таким дієвим інструментом досягнення довгострокових цілей, що дає змогу виявити проблемні аспекти, правильно розставити пріоритети та розподілити повноваження. Для нас важливо максимально синхронізувати зусилля в інтересах Збройних Сил України та інших складових сил оборони. В цьому нам активно сприяють партнери, тож вдячний нашим іноземним радникам з держав-членів Альянсу за досвід і фахову підтримку в підготовці Стратегії», – зазначив перший заступник Міністра оборони України генерал-лейтенант Олександр Павлюк.

  Метою Стратегії є впровадження сучасних управлінських процесів в системі військової освіти.

  «Стратегія менеджменту системи військової освіти дає нам змогу сформувати загальне бачення процесів на всіх рівнях управління системою військової освіти, об’єктивно їх оцінювати та коригувати, а також створювати умови для синхронізації дій і концентрації ресурсів різних суб’єктів освітньої діяльності», – переконаний директор Департаменту військової освіти і науки Міністерства оборони України Володимир Мірненко.