• In English
 • Міноборони запускає мобільний застосунок Резерв+ для військовозобов'язаних, призовників та резервістів
  Міністерство оборони України, опубліковано 17 травня 2024 року о 15:23

  Завтра, 18 травня, набуває чинності оновлений Закон про мобілізацію.
  Що це означає?
  Відзавтра всі військовозобов'язані віком 18-60 років протягом 60 днів — до 16 липня включно, повинні оновити свої облікові дані: мобільний телефон, фактичне місце проживання та e-mail (за наявності).
  Під час оновлення даних направлення на ВЛК видаватися не буде. Таке направлення може бути виписане у разі потреби згодом.
  Оновити дані можна будь-яким із наступних зручних для вас способів.
  Онлайн - через застосунок Резерв+. Він буде доступний для завантаження на смартфонах через App Store та Google Play Market з 18 травня.
  Резерв+ надає можливість оперативного оновлення даних та доступу до інформації у реєстрі Оберіг. Це зручний спосіб виконання обов’язкової процедури оновлення особистих даних.
  Після оновлення даних у застосунку ви зможете побачити інформацію з реєстру Оберіг щодо себе.
  Також оновити дані можна офлайн у Територіальних центрах комплектування або Центрах надання адміністративних послуг, які діють по всій країні.
  Якщо ви будете оновлювати дані через ТЦК, окрім самого витягу з реєстру, ви також отримаєте відповідну відмітку у військовий квиток.
  З 18 червня у застосунку Резерв+ також з'явиться QR-код, відсканувавши який відповідні представники влади зможуть миттєво отримати інформацію про ваш статус як військовозобовʼязаного, призовника або резервіста.

  Як працює застосунок Резерв+ дивіться на нашому ютуб-каналі - https://youtu.be/vAchBGPwyVo