• In English
 • Міноборони оголосило конкурс з придбання квартир на умовах пайової участі та на вторинному ринку в регіонах України
  Міністерство оборони України, опубліковано 26 жовтня 2019 року о 12:39

  З метою забезпечення житлом військовослужбовців та членів їх сімей, відповідно до вимог постанови Кабміну від 16 лютого 2011 року № 147 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на будівництво (придбання) житла для військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу», оборонним відомством України оголошено конкурс з придбання квартир на умовах пайової  участі та на вторинному ринку в регіонах України.

  Квартири, запропоновані для придбання на умовах пайової участі, мають бути розташовані в об’єктах житлового будівництва зі ступенем готовності не менш ніж 70%, які, відповідно до титулів будов (об’єктів), плануються до прийняття в експлуатацію вже в поточному році. Запропоновані квартири на вторинному ринку повинні розташовуватися у вже введених в експлуатацію житлових будинках.

  Міністерство оборони України наголошує на тому, що закупівля квартир проводитиметься максимально відкрито, прозоро і неупереджено. Підкреслюємо, що оборонним відомством буде зроблено усе можливе, аби створити добросовісну конкуренцію під час оцінки пропозицій учасників конкурсу, запобігти виникненню можливих корупційних дій і зловживань та не допустити будь-яких «відкатів» та «договорняків». У разі якщо певні особи пропонуватимуть «послуги» з вирішення питань, щоб перемогти у конкурсі, просимо невідкладно повідомляти про таких осіб правоохоронні органи та телефонувати на «гарячу лінію» Міністерства оборони України.

  Детальну інформацію стосовно регіонів України, де планується закупівля, а також умови проведення конкурсу розміщено на офіційному веб-сайті Міністерства оборони України – www.mil.gov.ua у розділі «Державні закупівлі», (підрозділ «Конкурсна комісія з відбору пропозицій щодо закупівлі квартир»).

  До участі у конкурсі запрошуються усі охочі.