• In English
 • Міністр соціальної політики Марина Лазебна обговорила з Віце-прем’єр-міністром Вірменії Мгером Григоряном шляхи співробітництва в економічній та гуманітарній сферах
  Міністерство соціальної політики України, опубліковано 13 вересня 2021 року о 20:03

  У ході робочого візиту Української частини Спільної міжурядової українсько-вірменської комісії з питань економічного співробітництва до Республіки Вірменія Міністр соціальної політики Марина Лазебна як очільник урядової делегаці зустрілася з Віце-прем’єр-міністром Вірменії Мгером Григоряном.

  У ході зустрічі були обговорені питання розвитку співпраці у сфері торгівлі, промисловості, транспортній галузі, агропромисловому комплексі, інвестиційній та інноваційній діяльності тощо.

  Марина Лазебна піднімала також питання щодо можливих спільних проектів та інвестицій у гуманітарну сферу – у медичні, освітні, соціальні проекти.

  Водночас Міністр поінформувала вірменську сторону щодо проведення пенсійної реформи в Україні.

  Також відбулася зустріч Міністра соціальної політики Марини Лазебної з Міністром праці та соціальних питань Вірменії Нареком Мкртчяном.

  Сторони обмінялися інформацією про проведені урядами України та Республіки Вірменія реформи, обговорили перспективні напрями співпраці в соціальній сфері, а також висловили намір активізувати співпрацю шляхом обміну досвідом, інформацією, проведенням двосторонніх консультацій (у тому числі онлайн).

  Сторони домовилися провести двосторонні консультації з метою узгодження проекту Меморандуму про співпрацю в соціальній сфері між Міністерством соціальної політики України та Міністерством праці та соціальних питань Республіки Вірменія.