• In English
 • Марина Лазебна взяла участь в урочистому відкритті меморіальної дошки Кобзареві у Єревані
  Міністерство освіти і науки України, опубліковано 13 вересня 2021 року о 19:59

  Під час робочого візиту до Республіки Вірменія у складі офіційної делегації Уряду України Міністр соціальної політики Марина Лазебна взяла участь в урочистому відкритті меморіальної дошки Кобзареві на будівлі Єреванської школи № 42 імені Тараса Шевченка.

  Урочистості відбулись за участю Надзвичайного та Повноважного Посла України у Республіці Вірменія Івана Кулеби, заступника Міністра освіти та науки України з питань європейської інтеграції Олексія Шкуратова.

  Нагадаємо, Міністр соціальної політики України Марина Лазебна бере участь у восьмому засіданні Спільної міжурядової українсько-вірменської комісії з питань економічного співробітництва як голова Української частини СМК.


  Довідково

  Єреванська старша школа № 42 ім. Т. Г. Шевченка розпочала функціонування у 1943 році. Ім’я українського Кобзаря носить з 1953 року.

  З 2014 року, відповідно до програми ЮНЕСКО «Святкування 200-річчя від дня народження видатного Кобзаря», у закладі було засновано клас-музей ім. Т. Г. Шевченка.

  Традиційно у закладі напередодні святкування дня поета проводяться Шевченківські дні.

  Викладачі та учні школи постійно беруть участь у заходах Посольства України, зокрема, присвячених Шевченківським дням, долучаються до вшанування пам'яті великого Кобзаря біля його пам’ятника, котрий розміщено у центральному сквері столиці.