• In English
 • Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов відвідав Запорізьку область
  Міністерство розвитку громад та територій України, опубліковано 07 квітня 2021 року о 17:27


  6-7 квітня Міністр розвитку громад та територій перебував з робочою поїздкою у Запорізькій області.

  «Запорізька область – потужний індустріально-виробничий регіон нашої країни. Історія цього регіону є основою становлення української держави», – зазначив Олексій Чернишов.

  Під час поїздки Міністр ознайомився з ходом реконструкції низки закладів освіти у с.Преображенка та смт Комишуваха, а також багатофункціонального стадіону Комишуваської селищної громади Запорізького району, який є одним із об’єктів Програми Президента України «Велике будівництво».

  Міністр акцентував увагу на тому, що всі об’єкти соціальної інфраструктури мають відповідати вимогами інклюзивності.

  «Громада має активізуватися і виконати фронт робіт, який нагально необхідний задля забезпечення школярів умовами безбар’єрності. У продуктивній кооперації «громада-держава» проект має бути успішно завершений», – сказав Олексій Чернишов.

  Міністр також оглянув будівництво автотранспортної магістралі через р.Дніпро в Запоріжжі та відвідав Центр надання адміністративних послуг Преображенської сільської громади.

  Крім того, Міністр розвитку громад та територій перевірив стан реконструкції приймального відділення Запорізької обласної клінічної лікарні та ознайомився з ходом будівництва нового корпусу блоку дистанційно-променевої терапії КНП «Запорізький регіональний протипухлинний центр», який є провідною ланкою в наданні медичної допомоги онкологічним хворим усієї області.

  Капітальний ремонт медзакладу був здійснений коштом ДФРР та місцевих бюджетів. Також в лікарні було встановлено перший в області лінійний прискорювач – основний елемент радіотерапії та радіохірургії, як джерело рентгенівського випромінювання.

  Під час наради у Запорізькій ОДА, яка відбулася під головуванням Міністра розвитку громад та територій, обговорили ключові питання життєдіяльності регіону. Зокрема, проблематику поширення COVID-19, стан проведення вакцинації та оперативну ситуацію щодо передумов для запровадження в області «червоної зони». Також приділили увагу розгляду стану реалізації Програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» та методам боротьби з нелегальним обігом і роздрібною торгівлею пальним.