• In English
 • Міністр оборони відзначив працівників СБУ
  Міністерство оборони України, опубліковано 25 березня 2023 року о 16:57

  Сьогодні, з нагоди річниці створення Служби безпеки України, Міністр оборони України Олексій Резніков нагородив 32 військовослужбовців СБУ.

  У заходах взяли участь також начальник Управління державної охорони генерал-майор Сергій Рудь і голова Держспецзв’язку бригадний генерал Юрій Щиголь.

  Керівники Сил оборони привітали колектив Служби безпеки з 31-ю річницею з дня створення спецслужби і вручили відомчі нагороди співробітникам.

  «Для мене честь нагороджувати військовослужбовців Служби Безпеки України в річницю створення служби. Я дякую кожному із спецслужбовців за їхню титанічну працю. Я віддаю шану кожному воїну, який загинув у боротьбі за наше майбутнє. Сьогодні ми разом служимо Україні, разом воюємо на фронті. Знаю, наскільки великий вклад у нашу спільну боротьбу роблять хлопці та дівчата з СБУ. Ви одні з тих, завдяки кому Україна стоїть, бореться і йде вперед. Дякую всьому колективу Служби безпеки України! Від усіх учасників Сил безпеки та оборони – велика вам пошана і разом рухаємося до перемоги!» – наголосив Олексій Резніков.

  Міністр оборони вручив 32 нагороди військовослужбовцям СБУ, серед яких «Знак пошани», вогнепальна зброя та медалі «За сприяння обороні», «Золотий Тризуб» і «За сприяння Збройним Силам України».

  Керівник УДО відзначив вагомі здобутки Служби безпеки у справі здійснення державної охорони України і вручив співробітникам 12 відомчих відзнак.

  Подякував спецслужбовцям і голова Держспецзв’язку Юрій Щиголь.

  У свою чергу Голова СБУ, генерал-майор Василь Малюк висловив вдячність колегам із Сил оборони за взаємодію та співпрацю у захисті України та їхній особистий внесок у зміцнення її обороноздатності.

  Окрім того, Василь Малюк вручив очільникам Сил оборони Пам’ятні знаки «Хрест Пошани».

  «Сьогодні ми спільно боремося з агресором – воюємо у найгарячіших точках фронту, знешкоджуємо внутрішнього ворога і тим самим робимо все, аби пришвидшити звільнення рідної землі! Разом ми сила! Разом переможемо», – резюмував Голова СБУ.