• In English
 • Денис Шмигаль: Більшість державних підприємств будуть передані до сфери управління Фонду держмайна
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 25 березня 2023 року о 16:21

  Стратегія Уряду — це мінімізація частки держави в економіці зі збереженням державного контролю в стратегічних та важливих для безпеки України галузях. Про це заявив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час наради з Першим віце-прем'єр-міністром — Міністром економіки Юлією Свириденко та головою Фонду державного майна Рустемом Умєровим.

  «На цей рік маємо багато планів. Продовжуємо малу приватизацію та відновлюємо велику приватизацію. Передаємо більшість державних підприємств до сфери управління Фонду держмайна. Розробляємо стратегію управління підприємствами, які були конфісковані у підсанкційних осіб», — відзначив очільник Уряду. 

  Також, за словами Дениса Шмигаля, Фонду державного майна доручено впроваджувати принципи ОЕСР при управлінні держпідприємствами. 

  Загалом за минулий рік приватизація принесла в держбюджет 1,7 млрд грн. Після зміни керівництва економічний ефект роботи ФДМУ склав більше 5 млрд грн.

  Денис Шмигаль: Більшість державних підприємств будуть передані до сфери управління Фонду держмайна Денис Шмигаль: Більшість державних підприємств будуть передані до сфери управління Фонду держмайна Денис Шмигаль: Більшість державних підприємств будуть передані до сфери управління Фонду держмайна