• In English
  • Міністр оборони України нагородив 38 військовослужбовців 16 окремої бригади армійської авіації відомчими нагородами
    Міністерство оборони України, опубліковано 14 березня 2019 року о 15:38

    Під час робочої поїздки до військових частин Львівського гарнізону Міністр оборони України Степан Полторак нагородив 38 військовослужбовців бригади армійської авіації, які виконували завдання на Сході України

    «Мужні воїни брали участь у звільненні міст: Слов’янська, Краматорська, Бутівки та Мар’їнки. Дякую військовослужбовцям бригади за патріотизм, професіоналізм, і мужність, виявлені під час боротьби з агресором на Сході України, – наголосив Міністр оборони. – Військовослужбовці вашої частини виконували бойові завдання саме у той час, коли Російська Федерація фактично «нашпигувала» територію Донбасу переносними зенітно-ракетними комплексами і потрібно бути мужньою і професійною людиною, коли ти виконуєш такі важкі бойові завдання знаючи, що перебуваєш під прицілом ПЗРК», - підкреслив Степан Полторак.

    Міністр оборони України наголосив, що за період бойових дій на Сході України 84 військовослужбовця бригади армійської авіації були нагороджені державними нагородами, а 147 військовослужбовців - відзнаками Міністерства оборони. Вісім Героїв підрозділу, на жаль, не повернулися з виконання бойових завдань додому.