• In English
 • Мінветеранів: Відбулась презентація соціально-суспільного проекту «Голосуйте! Ми прикриємо!»
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 14 березня 2019 року о 15:33

  Відбулась презентація соціально-суспільного проекту «Голосуйте! Ми прикриємо!». Проект презентували Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз, представники Міністерства оборони, ЗС України та ветеранської спільноти.

  Мета проекту - нагадати українцям, що вибори - це теж фронт і теж війна проти агресії Російської Федерації. Адже тисячі жертв та десятки тисяч поранених - це жертви гібридної війни, жертви ворога, який діє всіма засобами, по різних напрямках.

  «Ідея створення такого соціального проекту народилась у самих військовослужбовців та ветеранів. А вже задача нашої ініціативної групи була реалізувати цю ідею», - розповіла Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз.

  Плакати та відеоролики нагадують, що громадянським обов'язком військових є захист наших цінностей на фронті, тим часом, обов’язком громадян тут в мирному суспільстві є захист цінностей бійців, які нині боронять незалежність та суверенітет України.

  Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз звернулась до телеканалів та операторів зовнішньої реклами, аби вони розмістили соціальний проект "Голосуй! Ми прикриємо!" в своїх ефірах та на рекламних площинах.

  "Ми звернулися до Національної ради з питань телебачення та радіомовлення і отримали від них рішення про те, що відеоролики, створені з метою підтримки громадянської позиції, мають ознаки соціальної реклами. Тож ми звертаємось до телеканалів та операторів зовнішньої реклами, аби вони сприяли максимальному розповсюдженню даного соціального продукту", - наголосила Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз під час презентації соціально-суспільного проекту «Голосуй! Ми прикриємо!»

  Детальніше про проект – на сайті Мінветеранів

  Презентація соціально-інформаційного проекту «Голосуйте! Ми прикриємо!» (відео)


  Мінветеранів: Відбулась презентація соціально-суспільного проекту «Голосуйте! Ми прикриємо!»