• In English
 • Міністр оборони України на Львівщині привітав військовослужбовців з Днем добровольця
  Міністерство оборони України, опубліковано 14 березня 2019 року о 15:45

  14 березня під час робочої поїздки на Львівщину, Міністр оборони України Степан Полторак відвідав розташування 16 бригади армійської авіації Сухопутних військ Збройних Сил України.

  Вітаючи військовослужбовців підрозділу зі святом, Міністр зокрема зазначив, що добровольці – це ті люди, які з першого дня були поряд з військовими, і одними з перших прийшли на допомогу Українському війську.

  Міністр оборони повідомив, що за два місяці поточного року контракт зі Збройними Силами України підписали понад п’ять з половиною тисяч осіб. Всього ж, у 2014-2018 роках контракт на службу у лавах Української армії уклали понад 170 тисяч воїнів, що дозволило влітку в 2015 року відмовитись від чергової хвилі мобілізації.

  «Сьогодні армія стала професійною не лише за відповідними рівнями підготовки, але й за змістом», – наголосив Степан Полторак.

  Міністр оборони підкреслив, що наразі основу Збройних Сил України складають люди, які прийняли абсолютно правильне і виважене рішення – захищати свою державу. 

  «Я знаю, що багато хто з вас у 2014 році не мав відношення до армії, а хтось – повернувся після того, як був вже перебував у запасі. І таких людей по всій країні було дуже багато - людей, які відмовились від бізнесу, від роботи, взяли до рук зброю і стали на захист своєї держави. Вітаю усіх присутніх в строю, та усіх добровольців зі святом!», – наголосив Міністр оборони України.