• In English
 • Міністр оборони: Стан збереження озброєння та ракет буде посилено з урахуванням існуючого досвіду
  Міністерство оборони України, опубліковано 22 грудня 2017 року о 14:04

  Сьогодні, 22 грудня, Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак взяв участь у «Годині запитань до Уряду» у Верховній Раді України, де відповів на запитання народних депутатів України.

  «Є рішення щодо посилення стану збереження озброєння та ракет, ми йдемо, враховуючи попередні проблеми, які були на шляху будівництва залізобетонних підземних сховищ, для того щоб не допускати можливості підривів та диверсій збоку терористичних угруповань. Ця робота спланована на 2018 рік. Завдячуючи бюджету, який було прийнято, у нас передбачено майже півмільярда гривень, для будівництва сховищ для збереження ракет та боєприпасів», – наголосив Міністр оборони України під час засідання Парламенту.

  Також під час діалогу були підняті проблемні питання щодо виділення земельних ділянок під будівництво житла для військовослужбовців – учасників АТО на сході держави.

  «Так, існує певна проблема в окремих містах, таких як Одеса, де ми стикаємося з проблематичним оформленням земельних ділянок. Збройні Сили України потребують системної підтримки парламентарів, щоб ці питання були вирішені та захисники отримали передбачене законом житло», – підкреслив під час виступу Міністр оборони України Степан Полторак.