• In English
  • Степан Полторак: У 2018-му сплановано будівництво житла для військових, а також буде надбавка за ризики і рівень готовності виконання бойових завдань
    Міністерство оборони України, опубліковано 22 грудня 2017 року о 13:50

    У ході «Години запитань до Уряду», яка відбулася у Верховній Раді України 22 грудня, Міністр оборони України Степан Полторак відповів на запитання народних депутатів, які стосуються підготовки та соціального забезпечення військових льотчиків.

    «Я хотів би сказати, що військові льотчики є високопрофесійними і дуже добре підготовленими! Сьогодні рівень підготовки у вищих військових навчальних закладах, які готують військових льотчиків, дуже високий. Те, що стосується бажаючих переманити, забрати наших льотчиків до себе, запропонувати високу зарплату, звичайно, що така спокуса є. Але тільки за рахунок вирішення системних проблем, пов’язаних із соціальним захистом і грошовим утриманням військових льотчиків, ми цю проблему вирішуємо, – зазначив глава оборонного відомства. – На наступний рік сплановано і будівництво житла для військових, і гуртожитки, а також в новій Постанові, яка упорядковує порядок виплати грошового забезпечення, буде передбачена надбавка за ризики і рівень готовності виконання бойових завдань, – наголосив Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак під час засідання Парламенту.