• In English
 • Міністр Кабінету Міністрів Олександр Саєнко обговорив з новопризначеним Прем’єр-міністром Грузії Мамукою Бахтадзе шляхи активізації двостороннього співробітництва
  Служба Міністра Кабінету Міністрів України, опубліковано 18 липня 2018 року о 09:08

  Міністр Кабінету Міністрів України Олександр Саєнко, 17 липня, під час візиту до Грузії зустрівся з новопризначеним Прем’єр-міністром цієї країни Мамукою Бахтадзе.

  Під час зустрічі Олександр Саєнко привітав Прем’єр-міністра Грузії з призначенням на посаду та формуванням нового Уряду й передав від імені Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана запрошення здійснити офіційний візит в Україну восени цього року.

  «Цей візит міг би бути приурочений до 100-річчя встановлення дипломатичних та консульських відносин між Україною й Грузією», - відмітив Міністр Кабінету Міністрів України.

  Сторони також обговорили проведення засідання Спільної міжурядової українсько-грузинської комісії з питань економічного співробітництва. Таке засідання може відбутися вже в цьому році.

  Під час зустрічі вони також обговорили можливість поїздок громадян України та Грузії між країнами за внутрішніми паспортами. Грузинська сторона висловила готовність прискорити внутрішньодержавні процедури, які б дозволили відкрити можливість для взаємних поїздок.

  Окрім цього сторони висловили готовність активізувати співпрацю у розбудові транспортних коридорів у рамках «Нового Шовкового шляху».

  «Україна готова продовжувати конструктивний діалог і співпрацю з питань вдосконалення існуючих та розвитку нових транспортних маршрутів, а також усунення перешкод на шляху руху товарів і послуг. В цьому контексті актуальним є питання розвитку «Нового Шовкового шляху», - наголосив Олександр Саєнко, додавши, що розбудова таких транспортних коридорів дозволить суттєво збільшити обсяги українського експорту.

  Також Міністр Кабінету Міністрів України та Прем’єр-міністр Грузії обмінялися думками відносно реформ, що проводяться урядами двох країн, зокрема в державному управлінні, економіці, освіті.

  «В Україні високо оцінюють розвиток двосторонніх відносин в останні роки, квінтесенцією яких стало встановлення стратегічного партнерства між Україною та Грузією, що позитивно відобразилось на торговельних відносинах. Думаю, що ми зможемо поступово досягти збільшення обсягів взаємної торгівлі до $1 млрд.», - резюмував Олександр Саєнко.

  Міністр Кабінету Міністрів Олександр Саєнко обговорив з новопризначеним Прем’єр-міністром Грузії Мамукою Бахтадзе шляхи активізації двостороннього співробітництва Міністр Кабінету Міністрів Олександр Саєнко обговорив з новопризначеним Прем’єр-міністром Грузії Мамукою Бахтадзе шляхи активізації двостороннього співробітництва Міністр Кабінету Міністрів Олександр Саєнко обговорив з новопризначеним Прем’єр-міністром Грузії Мамукою Бахтадзе шляхи активізації двостороннього співробітництва