• In English
 • Міністр інфраструктури України Володимир Омелян провів нараду щодо готовності підрядника до капітального ремонту дороги Київ-Чернігів-Нові Яриловичі
  Міністерство інфраструктури України, опубліковано 20 квітня 2019 року о 11:08

  20 квітня 2019 року Міністр інфраструктури Володимир Омелян та керівник Державного агентства автомобільних доріг України Славомір Новак провели робочу нараду на будівельному майданчику підрядника «AzVirt» (Азербайджан) та перевірили готовність до початку виконання робіт з капітального ремонту дороги М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі в межах Київської та Чернігівської областей. 

  Участь у нараді також взяли представники підрядної компанії «AzVirt» LLC та інженери технічного нагляду FIDIC корейської компанії Dongsung Engineering CO., LTD.

  Міністр інфраструктури зазначив, що Уряд і в подальшому приділятиме належну увагу відновленню українських доріг: «Я вдячний платникам податків, завдяки яким ми забезпечили роботу Дорожнього фонду. Дороги ремонтуються не обіцянками, прикладанням фото до асфальту або лайками в соцмережах. Дороги ремонтуються грошима. Для цього ми створили Дорожній фонд, куди у 2018-му пішло 50% акцизу з пального (32,6 млрд грн), у 2019-му - 75% (50,5 млрд грн), з 2020-го - 100% (орієнтовно 75 млрд грн). Дороги з'являються коли є: гроші-конкуренція-планування-контроль-відповідальність. Я вітаю участь інженерів технічного нагляду FIDIC, які контролюватимуть капітальний ремонт на М-01, та сподіваюсь, що за два роки ми матимемо не тільки відновлену дорогу Київ-Чернігів-Нові Яриловичі, а й якісне сполучення між всіма областями України», - заявив Володимир Омелян.

  У межах реалізації проекту з капітального ремонту дороги М-01 на ділянці від Києва до транспортного вузла Кіпті, включаючи об’їзну дорогу м. Бровари, буде відновлено та посилено дорожнє покриття, відремонтовано існуючі шляхопроводи, встановлено нові дорожні знаки, а також влаштовано зовнішнє освітлення. 

  Протяжність ділянки дороги, де буде проводитися ремонт, становитиме 80 км, з яких – 43 км в Київській області, 37 км – в Чернігівській. Термін реалізації проекту – 2 роки. Капітальний ремонт здійснюється за рахунок кредитних коштів ЄБРР (Європейського банку реконструкції та розвитку) та ЄІБ (Європейського інвестиційного банку).