• In English
 • Ганна Новосад особисто зустрінеться з кожним очільником обласних управлінь освіти для узгодження дій у освітній реформі
  Міністерство освіти і науки України, опубліковано 03 жовтня 2019 року о 16:36

  Упродовж місяця Міністр освіти і науки Ганна Новосад зустрічатиметься з керівниками управлінь/департаментів освіти кожної з областей для того, щоб обговорити подальший розвиток освітньої реформи. Про це йшлося сьогодні, 3 жовтня 2019 року, на селекторній нараді МОН з регіонами.

  Зокрема, на цих зустрічах обговорять формування мережі старших профільних шкіл, оновлення матеріально-технічної бази закладів профтехосвіти тощо.

  «Одним із наших сьогоднішніх викликів є швидше реформування старшої профільної школи. Я вважаю, що виконати це завдання ми можемо тільки спільно з вами, адже тільки ви найкраще знаєте, що і як саме потрібно змінювати на місцях. Саме тому ми запрошуємо кожного з вас до Києва, аби докладніше проговорити й інші питання та прийти до спільних рішень», - відзначила Ганна Новосад.

  Так, керівники місцевих департаментів освіти повинні попередньо здійснити аналіз наявної мережі закладів загальної середньої освіти (ЗСО) та перспективної мережі опорних закладів ЗСО. Окрім цього, вони підготують пропозиції щодо впорядкування мережі ЗСО в розрізі області.

  Міністр зазначила, важливо ще прописати, які дороги потребують ремонту, адже усі дії будуть погоджуватися спільно з Мінінфраструктури.

  Вона нагадала, що для підтримки реформи освіти держава скерувала цільові субвенції. Ці кошти мають бути найшвидше розподілені та ефективно використані.

  Очільників обласних управлінь також просять презентувати графік відкриття навчально-практичних центрів та проаналізувати мережу профтехзакладів.

  Нагадуємо, що МОН співпрацюватиме з Google над покращенням вищої освіти – незабаром визначать додаткові напрями партнерства.