• In English
 • Кадрові зміни дали можливість впорядкувати роботу з реєстрації дозвільних документів на будівництво
  Державна архітектурно-будівельна інспекція України, опубліковано 03 жовтня 2019 року о 16:56

  Кадрові зміни у Дозвільному департаменті ДАБІ дозволили налагодити нормальний процес відпрацювання дозвільних документів на будівництво. Це стосується роботи як посадових осіб в самому Департаменті, так і в регіонах.

  «Сьогодні відновлено нормальну робочу комунікацію між Дозвільним департаментом та нашими територіальними органами. Взаємодія відбувається повністю з дотриманням вимог законодавства. Наприклад, якщо територіальний орган надсилає позитивне рішення про видачу дозвільного документа на об’єкт будівництва, то ця інформація вчасно вноситься Дозвільним департаментом до Єдиного реєстру – без будь-яких необґрунтованих заперечень», - відзначив в.о. Голови Держархбудінспекції Олександр Строкач.

  За його словами, на сьогодні всі управлінські рішення спрямовані на відновлення прозорості дозвільних процедур, забезпечення об’єктивного, неупередженого розгляду документів з дотриманням встановлених строків.

  «Необхідно навести порядок в існуючій дозвільній системі, забезпечити вже сьогодні законне право суб’єктів містобудування отримувати адміністративні послуги у будівництві вчасно та без штучних перешкод», - наголосив Олександр Строкач.