• In English
 • Мінреінтеграції доручило міністерствам розробити власні концепції кадрового резерву для деокупованих територій

  Міністерствам доручено розробити власні концепції кадрового резерву для деокупованих територій. Про це йшлося на нараді з питань створення резерву працівників для роботи на деокупованих територіях, яка відбулася під головуванням Віце-прем'єр-міністра України - Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірини Верещук.

  На заході були присутні представники міністерств, Нацагентства з питань державної служби, Вищої ради правосуддя, НАБУ, ДБР, інших зацікавлених органів, а також Постійний Представник Президента в АР Крим Таміла Ташева.

  Учасники наради обговорили реалізацію експериментального проекту щодо створення резерву працівників державних органів для роботи на ДОТ. Він триває уже третій місяць.

  Наразі в електронній системі зареєстровано 1815 анкет, з них 1631 – вже зараховано.

  Крім того, триває напрацювання нормативно-правової бази для формування резерву працівників сфери освіти та медичної галузі.

  Під час засідання Ірина Верещук заслухала доповіді від представників МКІП, МВС, ДБР, НАБУ, Вищої ради правосуддя тощо. Вона наголосила на тому, що вже зараз всі органи центральної влади мають напрацьовувати свою політику формування кадрового резерву.

  Віце-прем'єр-міністр доручила міністерствам та іншим центральним органам виконавчої влади розробити власні концепції формування кадрового резерву для ДОТ.