• In English
 • Мінінфраструктури: Запущена можливість для моряків онлайн-запису для отримання послуг в Адміністрації судноплавства

  Запущена можливість онлайн-запису для отримання послуг в Адміністрації судноплавства — оберіть зручний день та час — прийдіть і отримайте послугу в Адміністрації судноплавства.

  Запис працює за принципом одна людина — одна доба — одна послуга. Працівники Адміністрації судноплавства здійснюватимуть доступ особи до послуги за прізвищем, вказаним під час реєстрації.

  4 кроки для онлайн - запису в чергу:

  • Оберіть послугу «Е-черга» на головній сторінці сайту Адміністрації судноплавства (https://marad.gov.ua/ua) та перейдіть за посиланням
  • Зареєструйтесь за допомогою мобільного телефона або Telegram-bot.
  • Виберіть необхідну послугу, дату та час для отримання
  • Отримайте смс-повідомлення з кодом-підтвердження та номером талона. Код-підтвердження необхідно протягом 10 хвилин ввести на сайт, тільки так реєстрація буде повністю завершена (реєстрація через Telegram-bot працює без підтвердження)
  • Отримайте спеціальний талон

  Послуга електронного запису в чергу розпочинається з Одеси, там встановлений спеціальний термінал, а онлайн-запис можливо здійснити вже сьогодні.

  Наразі запис онлайн та через термінал можливий для подачі заяви та отримання кваліфікаційних документів, подачі заяви та отримання посвідчення особи моряка, а також повний перелік адміністративних послуг, які надаються Адміністрацією судноплавства. Запис в чергу є безкоштовним та індивідуальним, передавати талон стороннім особам заборонено.

  Надання такої послуги є частиною загальної програми зі протидії корупції. В рамках програми, два місяці тому кожен моряк отримав можливість отримати послуги з дипломування онлайн на порталі Дія, за цей час отримано більше 3700 заявок на отримання кваліфікаційних документів та 1000 заявок на проходження кваліфікаційного іспиту від моряків.

  Також раніше у моряків з’явилась можливість отримати послужну книжку моряка поштою без жодного спілкування з чиновниками та зайвих переплат.

  Електронні послуги для моряків реалізуються Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України та Адміністрації судноплавства, в співпраці з Міністерством цифрової трансформації України за підтримки TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах.