• In English
  • Мінінфраструктури розпочало відбір консультантів для розробки ТЕО щодо концесійних проектів у морському порту Чорноморськ

    Мінінфраструктури розпочало відбір консультантів для розробки ТЕО щодо концесійних проектів у морському порту Чорноморськ. Про це повідомив Міністр інфраструктури Владислав Криклій.

    «Мінінфраструктури спільно з міжнародними партнерами продовжує працювати над підготовкою пріоритетних для держави концесійних проектів у морській галузі відповідно до найкращих практик. Міжнародна фінансова корпорація (МФК) та Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) нещодавно розпочали процедуру відбору юридичного радника для роботи над техніко-економічним обґрунтуванням (ТЕО) та конкурсною документацією щодо обох проектів концесії у морському порту Чорноморськ - йдеться про концесію першого та контейнерного терміналів, а також залізнично-поромного комплексу. Також наші партнери з найближчим часом проведуть відбір технічного консультанта для забезпечення фахового супроводу цих концесійних проектів», - розповів Владислав Криклій.

    Нагадаємо, Європейський банк реконструкції та розвитку і Міжнародна фінансова корпорація висловили готовність надати допомогу у підготовці ТЕО та конкурсної документації щодо проектів концесії у морському порту Чорноморськ, що дозволить заощадити державні кошти та реалізувати вказані проекти у найкоротші строки. Проекти концесії першого та контейнерного терміналів, а також поромного комплексу ДП «МТП «Чорноморськ» входять до Переліку пріоритетних для держави інвестиційних проектів до 2023 року, затвердженого Урядом. Мінінфраструктури попередньо планує оголосити конкурси щодо проектів концесії у МТП «Чорноморськ» до кінця поточного року.