• In English
 • Мінфін створить сучасний науково-освітній хаб з підготовки кадрів для сфери публічних фінансів
  Міністерство фінансів України, опубліковано 27 січня 2021 року о 11:21


  26 січня перший заступник Міністра фінансів Денис Улютін завітав до Університету державної фіскальної служби України (УДФСУ), де офіційно представив виконуючого обов’язки очільника вишу Антона Монаєнка та розповів про цілі, принципи й стратегію подальшого розвитку ВНЗ.

  Зокрема, Денис Улютін підкреслив, що наразі відбувається трансформація Університету ДФС у сучасний інноваційний науково-освітній хаб шляхом злиття УДФСУ та Академії фінансового управління.

  Передбачається, що оновлений ВНЗ готуватиме нову генерацію висококваліфікованих фахівців для сфери державних фінансів - перш за все для Мінфіну та органів, що входять до сфери його управління: Держказначейства, Податкової служби, Митниці, Аудиторської служби, Держфінмоніторингу тощо.

  Також у виші передбачається активувати проведення фундаментальних та прикладних наукових досліджень, для чого будуть створені всі необхідні умови шляхом модернізації навчально-лабораторної бази Університету, оснащення сучасним мультимедійним обладнанням тощо.

  Крім того, в рамках існуючих міжнародних угод відбуватиметься поглиблена співпраця з іноземними університетами-партнерами, яка передбачає:

  - розширення участі вишу в освітніх програмах;

  - проходженню практичної підготовки студентів за кордоном;

  - тренінги, майстер-класи від викладачів з міжнародним ім’ям.

  Обраний вектор прискорить інтеграцію університету у європейський простір вищої освіти.

  «Ми бачимо запит на підготовку й перепідготовку кадрів для сфери публічних фінансів, і тому прагнемо, щоб освітньо-науковий хаб став визнаним лідером у підготовці кадрів для Мінфіну й підвідомчих йому органів. Ми разом маємо створити сучасну «кузню кадрів» фінансової сфери з новими освітніми програмами та європейськими практиками», - зазначив Денис Улютін.

  Нагадаємо, що у березні 2020 року УДФСУ офіційно передано із сфери управління Державної фіскальної служби України до сфери управління Міністерства фінансів України.