• In English
 • Мінфін: Публічна закупівля кохлеарних імплантів для дітей через систему ProZorro розпочнеться в кінці березня
  Міністерство фінансів України, опубліковано 19 березня 2019 року о 15:55

  Закупівля кохлеарних імплантів для дітей буде здійснена через систему ProZorro і розпочнеться уже в кінці березня. У Держбюджеті на 2019 рік на проведення імплантаційного слухопротезування передбачено 450 млн грн. Це втричі більше, ніж минулого року.

  Щоб забезпечити проведення максимально ефективної і прозорої закупівлі, Інститут отоларингології ім. проф. О. Коломійченка НАМН України за допомогою електронної системи публічних закупівель ProZorro розмістив оголошення про проведення відкритих торгів на закупівлю систем імплантаційного слухопротезування, мовних процесорів до систем кохлеарної імплантації та систем імплантації кісткової провідності на передбачені у Держбюджеті-2019 кошти.

  У процесі підготовки Мінфін спільно з Інститутом отоларингології ім. проф. О. Коломійченка НАМН України оновили умови тендерних закупівель кохлеарних імплантів для дітей із вадами слуху. Зокрема, були встановлені нові вимоги до показників якості, техніко-економічні та спеціальні вимоги до цих медичних виробів, гарантії сервісного обслуговування тощо.

  «Ми сподіваємося, що аукціон відбудеться в запланований термін, за добросовісної конкуренції, а медичні вироби будуть придбані замовником за найвигідніших для маленьких пацієнтів умов», – сказав заступник Міністра фінансів Юрій Джигир.

  Попередні дати проведення електронного аукціону для закупівлі:

  - мовних процесорів до систем кохлеарної імплантації – 27 березня та 17 травня 2019 року;

  - систем імплантації кісткової провідності – 17 травня 2019 року;

  - систем імплантаційного слухопротезування – 20 травня 2019 року.

  Мінфін і надалі буде інформувати про заходи, які здійснюються з метою забезпечення проведення оперативного лікування дітей із вадами слуху, які потребують проведення імплантаційного слухопротезування та заміни зовнішньої частини мовного процесора.