• In English
 • Будівельна галузь увійшла у трійку лідерів за об’ємами вкладених інвестицій за підсумками 2018 року, – Лев Парцхаладзе

  Будівельна галузь увійшла в трійку лідерів серед сфер та видів діяльності, в які було вкладено найбільше капітальних інвестицій за підсумками минулого року. У трійку найбільших за об’ємами інвестицій галузей України в 2018 році також увійшли промисловість і сільське господарство.

  Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе під час відкриття щорічної будівельної виставки InterBuildExpo 19 березня у Києві.

  “Тільки за 2018 рік об’єми капітальних інвестицій в країну збільшилися на 28%. У цьому ключі будівельна галузь показує значний прогрес та зростання. Вона увійшла в трійку лідерів за об’ємами вкладених інвестицій протягом минулого року”, – сказав він.

  Згідно з даними статистики, інвестиції у будівництво в 2018 році склали 52 млрд грн, що на 3% більше ніж в попередньому році. Це становить 10% від загального обсягу інвестицій в Україну за 2018 рік.

  Лев Парцхаладзе також наголосив на досягненнях України у рейтингу легкості ведення бізнесу Doing Business за показником “Отримання дозволів на будівництво”. “За 2 роки ми зробили неабиякий ривок за будівельним компонентом у рейтингу Doing Business – з 140-го місця до тридцятки кращих. Це дуже важливий сигнал, який демонструє інвесторам, куди можна і потрібно інвестувати. До того ж нагадаю, що кожний пункт у загальному рейтингу дає можливість додатково залучити близько 600 млн доларів в економіку країни щорічно”, – додав заступник Міністра.