• In English
  • Мінфін: На українські університети буде спрямовано 200 млн доларів кредитних коштів від Міжнародного банку реконструкції та розвитку
    Міністерство фінансів України, опубліковано 01 квітня 2021 року о 13:51


    Відбулись переговори щодо Проекту «Удосконалення вищої освіти в Україні заради результатів». Проектом передбачається підписання кредитної угоди між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку на суму 200 млн доларів США, які плануються спрямувати у розвиток сфери вищої освіти в України.

    Угодою передбачається відбір ВНЗ, у яких буде профінансовано закупівлю сучасного обладнання, створення лабораторій для студентів та науковців, проведення ремонтних робіт для підвищення ефективності освітнього простору в університеті, а також закупівля комп’ютерного обладнання та програмного забезпечення  для підвищення інформатизації в університетах та забезпечення високого рівня навчання, в тому числі і дистанційно.

    Якість вищої освіти та рівень освіти населення в цілому є пріоритетом для держави, а тому співпраця з міжнародно фінансовими організаціями у цьому напрямку є дуже важливою.