• In English
 • Міненерго: Харківські енергетики отримали автокрани для ремонтних робіт
  Міністерство енергетики України, опубліковано 16 лютого 2024 року о 08:41

  За тісної координації Міненерго харківські енергетики отримали чергову партію спецтехніки – два автокрани вантажопідйомністю 32 тонни. Вони закуплені за кошти Фонду підтримки енергетики України, створеного за ініціативи Міністра енергетики Германа Галущенка та Єврокомісара з питань енергетики Кадрі Сімсон.

  Отримана техніка призначена для виконання ремонтних робіт, зокрема монтажу опор ліній електропередачі.

  «Прифронтова Харківщина – регіон, де ворог постійно руйнує інфраструктуру, майже щоденно від обстрілів потерпають енергетичні об’єкти. Щоб найшвидше відновити людям електропостачання, енергетики, незважаючи на ризики, усувають пошкодження. Отримана техніка допоможе пришвидшити ці роботи, аби ще оперативніше повертати світло в домівки», - наголосив Міністр енергетики Герман Галущенко.

  Зазначимо, що всього у лютому харківські енергетики отримали п’ять одиниць відповідної техніки.

  Оператором Фонду енергетичної підтримки є Секретаріат енергетичного співтовариства. З початку повномасштабної збройної агресії росії проти України при Міненерго функціонує Робоча група з питань організації гуманітарної допомоги в енергетичній галузі, яка працює над запитами компаній паливно-енергетичного комплексу про придбання необхідного енергетичного устаткування, техніки, палива.

  Закупівлі обладнання здійснюються Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) за кошти Фонду відповідно до міжнародних стандартів прозорості.