• In English
  • Міненерговугілля розробляє План заходів із впровадження «розумних мереж» в Україні

    13 травня під керівництвом генерального директора Директорату енергетичних ринків Ольги Буславець відбулося чергове засідання робочої групи Міненерговугілля з підготовки Концепції впровадження «розумних мереж» в Україні до 2035 року та середньострокового Плану заходів з впровадження «розумних мереж» в Україні.

    На зустрічі розглядався звіт міжнародного та локального консультантів Міненерговугілля з питань розвитку «розумних мереж» в Україні на тему «Формування пропозицій з розвитку «розумних мереж» та визначення комплексу довгострокових і середньострокових заходів з розвитку «розумних мереж».

    Під час обговорення члени робочої групи висловили концептуальні зауваження до звіту та прийняли рішення повернути його на доопрацювання міжнародному та локальному консультантам у місячний термін.

    Впровадження технологій «розумних мереж» мають створити технологічне підґрунтя для ефективної роботи операторів системи передачі, розподілу та постачальників електроенергії в новому конкурентному ринку електроенергії з урахуванням зростання частки розподіленої відновлюваної енергетики.