• In English
 • Мінекономрозвитку представило національний туристичний стенд на міжнародній виставці в Берліні
  Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, опубліковано 07 березня 2018 року о 17:26

  З 7 по 11 березня 2018 року у Берліні відбувається «Міжнародна туристична біржа» - одна з найбільших туристичних виставок у світі (ITB Berlin 2018). Мінекономрозвитку, консолідуючи зусилля міст, регіонів та суб’єктів туристичного ринку, вперше за останні роки представило сучасний багатофункціональний національний об’єднаний стенд «UKRAINE».

  Загальна площа українського стенду - близько 108 кв. м. На ньому представлені Київ, Львів, Харків, Одеса, Дніпро, Івано-Франківськ та великі суб’єкти українського туристичного ринку. На українському стенді представлені, як окремі тури від туристичних компаній, так і цілі дестинації - міста, національні парки, заповідники тощо. Родзинкою цьогорічного українського стенду став фінал Ліги Чемпіонів УЄФА, який представляє місто Київ.

  З макетом національного стенду можна ознайомитись у презентації.

  «Присутність України на світових туристичних виставках підтверджує серйозність наших намірів щодо просування України як туристичного напряму. Минулого року 1,32 млрд людей подорожували у світі. Це на 90 млн більше, ніж у 2016. Україна може і повинна бути на глобальній туристичній мапі, залучати зростаючі туристичні потоки. Участь в туристичних виставках допомагає актуалізувати українські напрямки для світу», - пояснює заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі Михайло Тітарчук.

  Міністерство економічного розвитку і торгівлі України представляє на виставці усі регіони України, туристичні напрямки та види туризму, консультує щодо процедури отримання в’їзних віз для громадян різних країн, запрошує компанії взяти участь в національних туристичних виставках, які відбудуться в 2018 році.

  Мінекономрозвитку також презентувало на ITB Berlin 2018 нові промо-матеріали, зокрема презентацію про туризм в Україні. Надалі презентація у форматі друкованої брошури також буде надіслана у посольства України за кордоном.

  В минулому році кількість експонентів ITB Berlin склала понад 10 000 компаній з 184 країн. Кількість відвідувачів, які взяли участь у виставці з професійною метою, у 2017 році перевищила позначку 109 000 осіб, у 2016 році - 120 000 осіб.

  Виставка відображає основні тенденції розвитку та сегменти міжнародного туризму, серед яких морські та річкові круїзи, екологічний, спортивний, пригодницький, культурний туризм, сімейний відпочинок з дітьми та інші напрями.