• In English
 • Мінекономіки вже визначило та готове презентувати 5 точок росту української економіки, - Олексій Любченко
  Міністерство економіки України, опубліковано 16 липня 2021 року о 15:35

  Мінекономіки вже визначило точки росту української економіки. Про це повідомив Перший віце-прем'єр-міністр – Міністр економіки України Олексій Любченко під час «Години запитань до Уряду» у Верховній Раді України 16 липня.

  «Мінекономіки працює над формуванням нової моделі розвитку економіки. Головна мета – це пошук точок росту, які при найменших інвестиціях можуть дати найбільший мультиплікаційний ефект. На сьогодні вибрано 5 таких стратегічних точок. Це близько 12 кодів виду економічної діяльності. Ми вже готові презентувати їх», – зазначив Олексій Любченко.

  За його словами, такий підхід дозволить спрямовувати державну підтримку саме на види економічної діяльності та забезпечити зміну моделі із сировинної на високотехнологічну.

  Нагадаємо, що Уряд України визначив основні точки росту економіки України. Про це заявив Перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економіки України Олексій Любченко під час 4-ої Міжнародної конференції з питань реформ в Україні, що відбулася у Вільнюсі. Основні пріоритети розвитку – цифровізація економіки, вільний конкурентний ринок, розвиток підприємництва та залучення інвестицій у фундаментальну науку та технології тощо.