• In English
 • Мінекономіки відновлює офлайн-навчання для підприємців у регіонах

  Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України з  проектом «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні», який здійснюється Міжнародною організацією праці за фінансування уряду Данії, підтримки, а також за участі Офісу розвитку малого і середнього підприємництва (SMEDO), запрошує майбутніх підприємців та підприємців-початківців здобути унікальні знання і навички ефективного ведення підприємницької діяльності на триденному тренінгу «Розпочни свій бізнес» за програмою Міжнародної організації праці та дізнатися більше про залучення фінансування від представників банків-партнерів державної програми доступних кредитів 5-7-9 та експертів SMEDO.  

  Програма тренінгу включає такі теми: бізнес-план, маркетинг, робота з персоналом, закупівлі, розрахунок собівартості, фінансове планування, стартовий капітал. Додатково буде презентовано державну програму доступних кредитів 5-7-9% та важливі аспекти планування власної справи для залучення зовнішнього фінансування.

  Протягом тренінгу учасники працюватимуть над розробленням власного бізнес-плану, а після тренінгу учасникам буде запропоновано менторську підтримку. Перші тренінги відбудуться у серпні у таких містах: Бахмут (Донецька обл.), Бердянськ (Запорізька обл.), Вінниця, Рівне, Ужгород, Чернігів.

  До 14 серпня 2020 року просимо заповнити відповідні реєстраційні форми усіх зацікавлених для участі у тренінгах у містах:

  ·        Бахмут Донецька область, 18-20 серпня 2020. Для участі необхідно заповнити реєстраційну форму

  ·        Вінниця, 17-19 серпня 2020. Для участі необхідно заповнити реєстраційну форму.

  ·        Чернігів, 18-20 серпня 2020. Для участі необхідно заповнити реєстраційну форму.

  До 21 серпня 2020 року просимо заповнити відповідні реєстраційні форми усіх зацікавлених для участі у тренінгах у містах:

  ·        Бердянськ, Запорізька область, 28-30 серпня 2020. Для участі необхідно заповнити реєстраційну форму.

  ·        Рівне, 25-27 серпня 2020. Для участі необхідно заповнити реєстраційну форму.

  ·        Ужгород, 27-29 серпня 2020. Для участі необхідно заповнити реєстраційну форму.

  Відібрані учасники отримають лист-запрошення від організаторів із усіма логістичними та програмними деталями.

  Увага! Участь у тренінгах безоплатна. Організатори забезпечують учасників доступом до навчальних матеріалів та харчуванням під час проведення тренінгу. Будь-які транспортні витрати учасників не відшкодовуються. Учасники тренінгів зобов’язані суворо дотримуватися /вимог карантину/

  Тренінги організовує Ресурсний центр ГУРТ у рамках проекту «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні», який здійснюється Міжнародною організацією праці за фінансування уряду Данії, підтримки Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України та участі Офісу розвитку малого і середнього підприємництва (SMEDO).