• In English
 • Мінекономіки: Працевлаштувалися понад 52 тисячі безробітних, які проходили професійне навчання упродовж січня-липня 2021
  Міністерство економіки України, опубліковано 12 серпня 2021 року о 18:29

  За даними Державної служби зайнятості, протягом січня-липня 2021 року 57 тисяч безробітних проходили професійне навчання. Важливо зазначити, що після закінчення навчання слухачам видається документ державного зразка про присвоєння відповідної кваліфікації. За набутою спеціальністю працевлаштовуються 92% слухачів. У порівнянні з відповідним періодом минулого року показник працевлаштування після навчання зріс майже на 4 %.

  Найчастіше слухачі обирали професії перукаря, майстра манікюру, продавця продовольчих товарів.

   «Мета роботи центрів зайнятості – надання реальної допомоги людям, які шукають роботу не лише пошук вакансій, а й у навчання, перенавчання. Наразі аналізуємо роботу центів, щоб зробити їх більш клієнтоорієнтованими. Окремий напрямок – відбудова зворотного зв’язку з роботодавцями, щоб відстежувати основні тенденції ринку праці: які саме спеціалісти необхідні, яким чином удосконалювати професійне навчання та пропонувати слухачам затребувані професії», - прокоментувала заступник Міністра економіки України Світлана Глущенко.

  Зазначимо, що у структурі служби зайнятості є 11 центрів професійно-технічної освіти, що здійснюють професійне навчання безробітних за 95 робітничими професіями та багатьма напрямами курсів цільового призначення.

  Враховуючи карантинні обмеження та з метою підвищення якості освітніх послуг, у Центрах профтехосвіти активно впроваджуються елементи технології дистанційного навчання та здійснюється розробка дистанційних курсів. Також активно впроваджуються в навчальний процес окремі елементи дуального навчання.

  Нагадаємо, що на офіційному сайті Мінекономіки проводиться опитування з метою покращення роботи Державної служби зайнятості. Запрошуємо взяти участь в опитуванні.