• In English
  • Мінекономіки: Майже 1 млрд грн отримає держбюджет від приватизації за перший квартал

    З початку року було проведено 377 успішних аукціонів, за результатами яких надходження до бюджету складуть 963 млн грн. Результати малої приватизації у першому кварталі 2021 року вкотре доводять високу зацікавленість зі сторони інвесторів. Так, у березні участь в приватизаційних торгах брали в середньому  більше 4-х підприємців. 
    “Приватизація - один з драйверів економічного зростання, що дозволяє не тільки збільшити надходження до державного бюджету, а й передати непрофільні активи новим власникам, які мають ресурси для інвестицій та розвитку цих об’єктів,” - зазначив Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко.
    Варто зауважити, що вартість об’єктів, приватизованих протягом січня-березня, перевищує 1 млрд грн, проте ще не всі переможці торгів  встигли підписати договори про купівлю-продаж активів. Тож в підсумку ця сума може перевищити 1 млрд грн.
    Нагадаємо, що 30 березня Верховна Рада України ухвалила закон про розблокування великої приватизації. Закон вступить у дію після підписання Президентом України та оприлюднення в офіційних друкованих виданнях. Докладніше про цей закон читайте за посиланням: https://bit.ly/3fBwKhs