• In English
 • Мінцифри: В Україні з’явився документальний аудіосеріал про торгівлю людьми
  Міністерство цифрової трансформації України, опубліковано 29 липня 2021 року о 17:29

  29 липня 2021 року, напередодні Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, відбулась презентація документального аудіосеріалу «Зі мною це не станеться». Проект застерігатиме та попереджатиме українців про проблему сучасного рабства, випадки якого продовжують стрімко зростати в Україні та світі.

  За даними Міжнародної організації міграції, понад 260 тисяч українців стали жертвами торгівлі людьми, починаючи з 1991 року. Це лише ті, хто повідомив про це офіційно державним органам.

  Аудіосеріал «Зі мною це не станеться» розповідає реальні історії українців, які перебували у трудовому або сексуальному рабстві, під тиском та погрозами розповсюджували наркотики, займалися контрабандою і були залучені до перевезення нелегальних мігрантів. До створення аудіосеріалу команда проекту залучила фахівців із правоохоронних органів та громадських організацій, які протидіють торгівлі людьми.

  Проект створений за ініціативи Міністерства внутрішніх справ, Міністерства цифрової трансформації та Національної поліції України, а також за підтримки Канадсько-українського проекту розвитку поліції (CUPDP). Над виробництвом працювала команда MEGOGO Audio у співпраці з журналістами видання «Заборона».

  Більш детально на веб-сайті Мінцифри /за посиланням/.