• In English
 • Мінцифри: Результат адмінпослуг відтепер можна отримувати поштою
  Міністерство цифрової трансформації України, опубліковано 26 січня 2022 року о 15:15

  У вересні минулого року Мінцифри зробило доступною доставку свідоцтва про народження дитини додому завдяки єМалятко. Сьогодні Міністерство розширює кількість адмінпослуг, результати яких можна швидко та комфортно отримати Укрпоштою.

  Уряд ухвалив відповідні зміни до Правил надання послуг поштового зв’язку та Примірного регламенту ЦНАП.

  Громадяни зможуть отримати поштою, зокрема дозвільні документи, витяги з державних реєстрів, результати пенсійних послуг, взяття на облік ВПО тощо.

  «У законодавстві був відсутній єдиний для всіх порядок доставки результатів адмінпослуг. Відтепер, завдяки прийнятому Урядом положенню, не потрібно ходити до ЦНАП двічі — за оформленням заявки на послугу та отриманням результату. Громадяни зможуть отримати необхідні документи вдома», — зазначила заступник Міністра цифрової трансформації Людмила Рабчинська.

  Українці зможуть замовити результати адмінпослуг додому чи на поштове відділення. Юридичним особам листи надсилатимуть в абонентські поштові скриньки, канцелярії або вручатимуть представникові. А ЦНАПи нарешті отримають чіткий алгоритм взаємодії з клієнтами та поштою щодо надсилання результатів.

  Дізнатися, де розташований найближчий до вас Центр, графік його роботи, актуальні контакти та іншу інформацію можна на платформі Дія.Центрів.