• In English
 • Мінцифри презентувало онлайн-інструменти для бізнесу в карантин
  Міністерство цифрової трансформації України, опубліковано 09 лютого 2021 року о 19:38

  Більше 500 000 користувачів відвідали портал Дія.Бізнес з моменту запуску в березні 2020 року.

  Про це заявила заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан на Всеукраїнському Форумі «Україна 30. Коронавірус: виклики і відповіді».

  Національна онлайн-платформа Дія.Бізнес — це «єдине вікно» для підприємців або тих, хто планує відкрити власну справу:

  • 100 бізнес-ідей із середньою вартістю інвестицій;
  • шаблони для операційної діяльності бізнесу;
  • єдиний каталог сервісів і можливостей (мікрогранти, гранти, кредитні програми тощо);
  • безкоштовний онлайн-консалтинг з 50+ напрямків;
  • безкоштовна національна онлайн-школа для підприємців;
  • карта інфраструктури підтримки підприємництва;
  • кейси та новини.

  «Буквально у найближчі місяці на порталі Дія.Бізнес буде запущений величезний модуль імпакт-інвестування, де ми знайомитимемо підприємців і потенційних інвесторів. Також вже готується ще один модуль на порталі Дія.Бізнес — сорсингова платформа, що дозволить українським підприємцям швидко знаходити клієнтів і партнерів за кордоном», - повідомила Валерія Іонан, заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції.

  Крім того, Мінцифри будує екосистему для підтримки та розвитку підприємництва — зокрема, офлайн-центри підтримки підприємців Дія.Бізнес всією Україною. Пандемія показала, що такі центри дуже потрібні, адже багато бізнесів, які були в офлайні, не змогли адаптуватися та перейти в онлайн. Подібні центри підтримки підприємців існують у розвинутих країнах. Мінцифри відкрило три центри Дія.Бізнес у 2020 році, а в 2021 році планує відкрити від 7 до 15 центрів Дія.Бізнес.

  Мінцифри реалізовує багато освітніх ініціатив — вже запустили курс «Підприємництво для школярів» на порталі Дія.Цифрова освіта, спільно з YEP запустили проект «Підприємницький університет», до якого долучилися 76 університетів, а пройшли навчання більше 3000 студентів.

  Також Валерія Іонан заявила, що Мінцифри активно працює над створенням Державної агенції з розвитку підприємництва та експорту, яка повинна почати функціонувати в 2021 році.