• In English
 • Мінцифри: Презентовано віртуальний тур Черкащиною
  Міністерство цифрової трансформації України, опубліковано 14 вересня 2021 року о 18:40

  14 вересня за підтримки Міністерства цифрової трансформації України проект із цифровізації Черкас Digital Cherkasy, Черкаська ОДА та мерія м. Черкаси спільно з компанією Google Україна презентували результати оцифровки Черкаської області та можливості трансформації громад та регіонів.

  У результаті оцифровок був зроблений віртуальний тур містом та областю. Він доступний за посиланням: https://tourmkr.com/F1YyNetmsE.

  Оцифровка локацій відбулася в межах проекту з цифровізації м. Черкаси та Черкаської області Digital Cherkasy та є складовою цифрової трансформації регіону.

  Команда сертифікованих фотографів та місцевих експертів Google відзняли понад 1000 панорам і декілька десятків турів на Черкащині, а також зробили оцифровку 200 км у форматі StreetView.

  Оцифровки відбулися як у природних локаціях, так і серед історичних та етнографічних пам’яток. Зокрема були оцифровані Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник, парк “Софіївка”, Буцький каньйон, Тарасова гора та резиденція Богдана Хмельницького в Чигирині.

  Оцифровані локації вже отримали понад 250 000 переглядів.

  Детальний список оцифрованих об’єктів доступний за посиланням.

  Віртуальний тур презентували під час конференції “Цифрове перетворення громад та бізнесів”. Ознайомитись із програмою можна за посиланням.