• In English
 • Мінцифри: 125 тисяч українців отримають доступ до адміністративних послуг
  Міністерство цифрової трансформації України, опубліковано 18 березня 2021 року о 19:44


  Мінцифри за підтримки програми “U-LEAD з Європою” запускає чотири мобільні ЦНАП. Це забезпечить 125 тисяч мешканців громад доступом до адміністративних послуг.

  Мобільні ЦНАП — це спеціалізовані авто, що працюють в режимі повноцінного офісу та надають адмінпослуги у форматі “єдиного вікна” для всіх, хто не може отримати послуги у ЦНАП або онлайн. Крім цього, вони обладнані пандусом для людей з інвалідністю та мобільними валізами, які дозволяють отримати послугу будь-де.

  Центри “на колесах” працюватимуть у Немирівській громаді Вінницької області, Підволочиській громаді Тернопільської області, Лозовій громаді Харківської області та Марківській громаді Луганської області.

  У мобільних ЦНАП громадяни зможуть:

  • отримати необхідні адміністративні послуги;
  • сплатити за послугу як готівкою, так і платіжною карткою;
  • скористатися послугою виїзного адміністратора, тобто отримати послуги навіть удома.

  "Ми працюємо над тим, щоб у кожного був доступ до якісних державних сервісів. Незалежно від того, де він мешкає, — у місті-мільйоннику чи маленькій територіальній громаді з населенням до 10 тисяч осіб. Ми вдячні програмі "U-LEAD з Європою", адже за їх підтримки в Україні створюються та модернізуються не лише стаціонарні ЦНАП, а й мобільні офіси, які зроблять послуги ще ближчими та доступнішими для громадян", — зазначила заступник Міністра цифрової трансформації Людмила Рабчинська.

  В Україні вже функціонують 15 мобільних ЦНАП, які обслуговують понад 1 млн громадян у Волинській, Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській, Запорізькій, Луганській та Хмельницькій областях.

  “U-LEAD з Європою” — міжнародна програма, яка фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами — Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.