• In English
 • Мінагрополітики та міжнародна компанія підписали Меморандум про спільну участь у проекті зернового терміналу в порту Леккі

  Міністерство аграрної політики та продовольства України та міжнародна компанія Lagos Free Zone (Tolaram Group) підписали Меморандум про взаєморозуміння і спільну участь у проекті зернового терміналу в порту Леккі, Нігерія. Підписання відбулося в Лондоні, на полях Конференції з питань відновлення України.

  Від Мінагрополітики Меморандум підписав перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький.

  «Співпраця Мінагрополітики та Lagos Free Zone Company буде спрямована на створення необхідної інфраструктури для забезпечення подальшого безперервного постачання української агропродукції як до Нігерії, так і до всього Африканського континенту. З основною метою - забезпечити продовольчу безпеку у регіонах, які найбільше цього потребують», - наголосив перший заступник Міністра.

  Тарас Висоцький також додав, що український аграрний сектор продовжує відігравати важливу роль у забезпеченні міжнародної продовольчої безпеки, особливо зважаючи на факт росту чисельності населення у світі.


  Довідково

  Глибоководний порт Леккі (Lekki Deep Sea Port) в Нігерії - перший повністю автоматизований порт країни. Це спільний проект урядів Нігерії та штату Лагос, власника вільної зони Лагосу компанії Tolarams Group (Сінгапур) та China Harbour Engineering Company (CNEC).