• In English
 • Миколаївські аудитори за п’ять місяців цього року виявили порушень законодавства, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму понад 190 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 30 червня 2021 року о 14:05

  За січень-травень 2021 року фахівці Управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області провели 15 ревізій, 12 перевірок закупівель та 1 державний фінансовий аудит.

  Проведеними ревізіями та перевірками закупівель виявлено порушень законодавства, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на загальну суму 190,3 млн грн. Забезпечено відшкодування втрат на суму 19,8 млн грн.

  Під час державного фінансового аудиту встановлено неефективних управлінських дій чи рішень та ризикових операцій, що призвели (можуть призвести) до упущених вигод, непродуктивних витрат на суму 48,9 млн грн. Надіслано 14 пропозицій щодо покращання діяльності, упроваджено 18 пропозицій. Отримано додаткового економічного ефекту на 9,7 млн грн.

  За результатами розгляду матеріалів контрольних заходів та висновків залучених спеціалістів правоохоронними органами розпочато 79 кримінальних проваджень, 11 матеріалів долучено до кримінальних проваджень, вручено 4 повідомлення про вчинення кримінального правопорушення.

  За порушення фінансової дисципліни та закупівель на посадових осіб об’єктів контролю складено 27 протоколів про адміністративні правопорушення.