• In English
 • Михайло Близнюк обговорив з делегацією Парламенту Шрі-Ланки питання поглиблення співробітництва у сфері енергетики

  Заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості Михайло Близнюк провів зустріч з делегацією Парламенту Демократичної Соціалістичної Республіки Шрі-Ланка.

  Під час зустрічі сторони обговорили низку питань поглиблення співробітництва, зокрема у сфері енергетики.

  Михайло Близнюк зазначив, що Україна зацікавлена у розширенні співпраці з Шрі-Ланкою та готова зробити кроки в напрямку започаткування співробітництва в енергетичному секторі.

  "Україна має великий потенціал видобутку вуглеводнів, особливо нерозвіданих, а також значні транзитні потужності", - наголосив заступник Міністра.

  Коментуючи питання щодо можливого залучення фахівців України до участі у проектах на території Шрі-Ланки, Михайло Близнюк зазначив, що Україна має досвід співпраці з іноземними компаніями і роботи на шельфі, тому Міненерговугілля вітає можливу участь українських компаній у спільних із Шрі-Ланкою проектах з видобутку вуглеводнів на шельфі.

  Крім того, він додав, що в Україні працюють науково-дослідні інститути, які можуть брати участь у розробці спільних проектів як будівництва, так і експлуатації енергетичних об’єктів.

  Представники Шрі-Ланки поінформували про перспективи видобутку вуглеводнів на шельфі та зацікавленість залучення партнерів з України, які мають досвід видобутку та експлуатації, до взаємовигідної співпраці.

  Михайло Близнюк запевнив, що Міненерговугілля має намір і надалі продовжувати співпрацю з Шрі-Ланкою у галузі енергетики та розвитку двосторонніх відносин.