• In English
 • Ми приділяємо велику увагу проектам міжнародної технічної допомоги, які співпадають зі стратегічними пріоритетами Уряду, – Сергій Ніжинський
  Міністерство соціальної політики України, опубліковано 16 жовтня 2019 року о 15:56

  Проекти міжнародної технічної допомоги, які співпадають зі стратегічними пріоритетами Уряду, знаходяться у фокусі уваги Міністерства соціальної політики.

  Про це заявив заступник Міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції Сергій Ніжинський на робочій зустрічі з представниками Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) в Україні з питань реалізації проекту щодо підтримки України у подоланні наслідків збройного конфлікту на сході країни та у посиленні розвитку підконтрольних українському Уряду територій Луганської та Донецької областей.

  Сергій Ніжинський висловив подяку представникам Німецького товариства міжнародного співробітництва за довготривалу плідну співпрацю у реалізації низки соціальних проектів.

  «Проект міжнародної технічної допомоги «Розбудова структур надання послуг та освітнього потенціалу для психосоціального забезпечення у Східній Україні» можна інтегрувати у стратегії як регіонального, так і національного рівня», – зауважив він.

  Сторони наголосили на необхідності розробки та впровадження ефективної системи підтримки внутрішньо переміщених осіб та інших вразливих груп населення, покращення доступу людей до соціальних послуг.

  «Фокус проекту – створити базові передумови для інтеграції внутрішньо переміщених осіб», – підкреслив Директор Проекту GIZ Александер Отто.

  Сергій Ніжинський підкреслив важливість міжвідомчої координації центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування щодо надання допомоги всім вразливим категоріям, які постраждали внаслідок збройного конфлікту.