• In English
 • Ми маємо спільні цілі та спільні інструменти для їх досягнення, – Олексій Любченко про економічні результати візиту Президента України до США
  Міністерство економіки України, опубліковано 02 вересня 2021 року о 20:44

  Перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економіки України Олексій Любченко проаналізував економічні результати візиту Президента України до США на своїй сторінці в Facebook. Він детально розповів про досягнуті домовленості та перспективи, які відкриваються перед Україною.

  «Найбільша категорія українського експорту до США - це експорт цифрових послуг. Минулого року експорт цих послуг склав 998,5 млн доларів і був більшим, ніж експорт усіх матеріальних товарів. Перше півріччя 2021 року показало 30% зростання експорту ІТ послуг (625 млн дол. США), а отже психологічну позначку в 1 млрд доларів експорту буде значно перевищено. Ці цифри лише підкреслюють важливість зустрічей Президента у Силіконовій долині. Ставка на цифровізацію - це ставка на майбутнє», - написав Олексій Любченко.

  Також він проаналізував укладені меморандуми та повідомив, у яких сферах будуть реалізовуватися проекти. Крім того, були обговорені питання цифрової торгівлі, торгові аспекти кліматичної, екологічної та трудової політик, а також інших нетарифних норм і правил, які домінуватимуть у наступному десятилітті в глобальній торгівлі.

  За його словами, за кілька днів візиту Президента до США політичні та стратегічні прагнення України перетворились на чіткі та визначені параметри співпраці.

  Детальніше читайте тут.