• In English
 • Ми дякуємо за велику перемогу і маємо бути сильними для майбутніх поколінь, - Глава Уряду
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 08 травня 2018 року о 14:33

  Україна має стати сильною - заради майбутніх поколінь і в знак подяки за велику перемогу. Про це сказав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час спілкування зі студентами Української Академії Лідерства.

  "Для майбутніх поколінь ми маємо стати сильніше", - сказав Глава Уряду.

  Він пригадав, що 10 років тому побував з сім'єю в Аушвіці, і емоції тієї подорожі, розуміння трагедії, яку пережило людство, назавжди будуть в пам'яті.

  Він підкреслив, що в роки Другої світової Україна була на вістрі боротьби. Тут точилися найзапекліші бої.

  "Ми думали, що цього ніколи не буде знову. А сьогодні війна, вторгнення на Донбасі. Маємо здолати цей виклик. Ми маємо відновити територіальну цілісність. Не знаю, скільки на це піде часу. Чим сильніша та заможніша буде Україна, тим швидше прийде омріяна єдність, омріяне відновлення, - сказав Володимир Гройсман. - Берлінська стіна теж була зруйнована. На це пішли десятиріччя. І окупація Криму буде подолана, і окупація частини Донбасу буде подолана. Ми будемо єдиною країною".

  Глава Уряду наголосив, що зараз треба всім європейським, світовим співтовариством тримати лідерство і не давати нікому повторити катастрофічні помилки, які принесли мільйони втрат.

  Ми дякуємо за велику перемогу і маємо бути сильними для майбутніх поколінь, - Глава Уряду